SiYaH ULAN BeYaZ ULAN ALAYINA GiDeR ULAN !!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SiYaH ULAN BeYaZ ULAN ALAYINA GiDeR ULAN !!!

BeSikTAsK

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Elbet Bir Gün Öleceğiz BEŞİKTAAAAŞ tezahürat

YazarMesaj
LiseBJKizmiR
Admin
LiseBJKizmiR

Elbet Bir Gün Öleceğiz BEŞİKTAAAAŞ tezahürat Empty
MesajKonu: Elbet Bir Gün Öleceğiz BEŞİKTAAAAŞ tezahürat   Elbet Bir Gün Öleceğiz BEŞİKTAAAAŞ tezahürat Icon_minitimeCuma Şub. 02, 2007 12:31 am

Elbet Bir Gün Öleceğiz BEŞİKTAAAAŞ

Elbet Birgün Öleceğiz Beşiktaş, Toprak Olup Gideceğiz Beşiktaş, Ölmekten Korkan Gö..,Sensizliğin Korkusu, Sardımı Dört Bir Yanımı Beşiktaş, Allah'tan Tek Dileğim Şampiyonluk Görmeden, Almasın Şu Canımı Beşiktaaaaaaaş

Şampiyon Olalım Bu Sene

Şampiyon Olalım Bu Sene, Uçalım Göklere, Koyalım Cimboma Fenere,Bir Çizik Atalım Dertlere,Beşiktaş'ım Adını Yazalım Her Yere

Ne Bir Heves,Ne Bir Tutku

Seni Sevdik Yemin Ettik Beşiktaşş, Sevdamızdan Ayıracak Hiç Bir Bedel Yok Bu Dünyada, Ne Bir Heves, Ne Bir Tutku, Beşiktaş'ım Anlatılmaz Sevgi Bu, Tapıyoruz, Seviyoruz, Aşkından Kahrolduk Biz Deliriyoruz

Çıldırt Bizi Delirt Bizi Kartalım

Çıldırt Bizi Delirt Bizi Kartalım Bu Stadı Başlarına Yıkalım

Aşk Değil Sevgi Değil

Aşk Değil Sevgi Değil Beşiktaş'ım Delilik Bu Herşeyi Sende Buldum Yokki Bunun Başka yolu

Aklımda Bir Tek Sen

Aklımda Bir Tek Sen, Fikrimde Bir Tek Sen, Ne Farkeder Kartal, Sen Hergün Yenilsen,Uğrunda Herşeyden Öyle Vazgeçmişken Nasıl Vazgeçerim Beşiktaş'ım Senden

Burası Beşiktaş Alayına Gider

Burası Beşiktaş Alayına Gider Uğraşma Bizimle G.t Oğlanı fener, Bu Hayat Dediğin Elbet Bir gün Biter, Azrailinin Biziz G.t Oğlanı fener

Bir Taş Attım Pencereye Tık Dedi

Bir Taş Attım Pencereye Tık Dedi Azize Çıktı Kızım Evde Yok Dedi Vaaay Vaayy!!!Demirciler Demir Döver Ocakta Genç fenerli Ne Hoş Olur Kucakta Vaaay Vaaaayy

Kıyamet Kopar Çöker Karanlık

Kıyamet kopar,çöker karanlık,Allah bizi affetmez çok günah aldık, Sevenler ayrılmaz biz bir plan yaptık,Tüm Çarşı cehennemden kombine aldık

Bu Sevda dan Vazgeçersek

Beşiktaş'ım, Hayat Sensin, Dünyam Sensin, Herşey Sensin, Gelecekse Tüm Acılar Biz Hazırız Senden Gelsin Bu Sevdadan Vazgeçersek Allah Belamızı Versin.Siyah Ulan, Beyaz Ulan, Alayına Gider Ulan!!!

Siyahım Zindan Olsun Beyaz Aydınlık

Seninle Ağladık Senle Güldük Biz,Sevdamız Uğruna Canlar verdik Biz,Siyahın Zindan Olsun Beyaz Aydınlık Herkese Var Olmaz Beşiktaşlılık

Bir of Çekelim Kendimizden Geçelim

Of of Yeter Artık Beşiktaş'ım Of Of Her Maçına Geliyoruz Of of Yenilsende geliyoruz Yensende Geliyoruz Ölümüne Seviyoruz Of Of

Amigomuzun

Amigomuzun,Kebapçımızın Yoksa Reklam yıldızımısın Anlıyamadık Sen Ne Ayaksın Alen Abi Sen Manyakmısın

Bütün Stad Halay Çeksene

Bir Taş Attım Havaya Düştü Saraçoğluna 40.000 fenerli Si.tim O da yetmedi Bana Heleloyloyloy Beşiktaş'ım fenere Koy

Elbet Bir Gün Öleceğiz BEŞİKTAAAAŞ tezahürat
1 sayfadaki 1 sayfası